У 2005 р. закінчила навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю «Образотворче мистецтво» (спеціалізацією «Живопис»), отримавши диплом магістра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
Кандидат педагогічних наук з 2012 року.
Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (диплом ДК №00954 від 26 вересня 2012 р. зі спеціальності 13.00.01 Загальна педагогіка та історія педагогіки). У 2015 р. отримала наукове звання доцента кафедри педагогіки та суспільних дисциплін Закарпатського художнього інституту.
Викладає курси: «Педагогіка», «Методика викладання спецдисциплін», «Методика викладання у ЗВО», «Живопис», «Педагогічна практика».
Працює як науковець, публікується у наукових фахових виданнях, є учасником всеукраїнських, міжнародних конференцій, автором понад 40 статей педагогічної тематики, членом журі різноманітних образотворчих конкурсів, обласних практичних семінарів з проблем образотворчого мистецтва.
Предметом творчих зацікавлень є живопис.
І. І. Небесник народився 25 червня 1955 року в сім’ї вчителів. Здобуття середньої освіти завершив у 1972 році в Ужгородській середній школі № 5 із золотою медаллю. Протягом 1972-1977 рр. навчався на хімічному факультеті Ужгородського державного університету.
Іван Іванович Небесник з 1982 року працює в Ужгородському училищі прикладного мистецтва. У червні 1990 року обраний трудовим колективом на посаду директора училища. Під керівництвом Івана Небесника в училищі відновлено діяльність відділів художньої обробки металу, художнього оформлення, живопису, введено у навчальний план викладання предметів історії України, історії Закарпаття, української мови і літератури. Коледж отримав ІІ-й рівень акредитації, у ньому почала розвиватися наукова робота, яскравим проявом якої стали щорічні наукові конференції «Ерделівські читання».
Дисертацію на тему «Розвиток художньої освіти у Закарпатті у ХХ ст.» захистив у 2000 р. у спеціалізованій вченій раді К.20.051.02. Прикарпатського університету. Наукова діяльність І. І. Небесника в основному присвячена формуванню і розвитку художньої освіти, вивченню умов, які сприяли розвитку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Результати його наукових пошуків були опубліковані у монографії «Художня освіта на Закарпатті у ХХ столітті: історико-педагогічний аспект», у 2005 році вийшов методичний посібник «Творчість видатних закарпатських художників», у 2007 р. – монографія «Адальберт Ерделі», яка була визнана кращою у номінації «Мистецтвознавча праця» і відзначена обласною премією Й. Бокшая та А. Ерделі. у 2007 році вийшов друком навчальний посібник з грифом МОН України «Культурологія. Образотворче мистецтво і художня освіта Закарпаття (XX століття)».
У 2012 р. під загальною редакцією І. І. Небесника надруковано літературні твори Адальберта Ерделі «IMEN. Літературні твори. Щоденники. Думки».
Завдяки активній діяльності Небесника І. І. у 2003 році було відкрито Закарпатський художній інститут, а у 2016 – Закарпатську академію мистецтв зі зміною типу навчального закладу та правом підготовки магістрів.
І. Небесник продовжує активно досліджувати творчу спадщину художників Закарпаття, вивчати процеси розвитку художньої освіти, а також викладає предмети «Культурологія» та «Історія художньої освіти Закарпаття». І. І. Небесник досліджує проблеми вищої ланки художньої освіти Закарпаття, результати яких публікуються у фахових виданнях. Він – автор понад 40 наукових праць.
Вчився в аспірантурі у Празькому та Київському ім. Т. Г. Шевченка (1964–1966) університетах. У 1967 р. здобув ступінь кандидата наук.
У 1992 р. захистив докторську дисертацію в Києві в Інституті мистецтвознавства, фольклору та етнографії ім. М. Рильського.
У 1991 р. обраний професором УВУ в Мюнхені, почесний професор Кам'янець-Подільського державного університету, почесний доктор наук Ужгородського національного університету, Острозької академії, Карпатського університету ім. А. Волошина, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
Досліджував лемківський фольклор в Югославії, Румунії, Польщі, Україні, західній Чехії та Моравії. Дослідник українсько-словацьких літературних зв'язків. Автор близько 200 наукових розвідок, більше 1000 статей, 350 рецензій, 50 книг.
Результатом невтомної довголітньої науково-пошукової діяльності академіка Мушинки є понад 1 тис. наукових, документальних й науково-популярних робіт, у тому числі кілька десятків монографічних праць з народознавства, літературознавства, мистецтвознавства, історії та сучасного життя українців у всьому світі, які друкувалися в різних країнах – США, Канаді, Франції, Німеччині, Югославії, Чехії, Австралії і, звичайно, в Словаччині та Україні. Йому належить особливо значна роль у пошуках, збиранні й публікації архівних джерел та втрачених рукописів з україністики.
Викладає спецкурс «Культура зарубіжних українців».
Закінчив Ужгородський університет (1966), де працював завідувачем кафедри історії України, від 2002 – професором цієї ж кафедри.
З 2013 року – професор Закарпатської академії мистецтв
Головні напрямки наукових зацікавлень: економічна історія західноукраїнських земель; історія економічних і культурних взаємин західноукраїнських земель з Наддніпрянською Україною й Росією XVIII-XIX ст. Одним з перших в українській історіографії дав об’єктивну наукову оцінку спадщині відомих діячів російської культури – вихідців із Закарпаття М.Балудянського, Ю.Гуци-Венеліна, В.Кукольника, П.Лодія, І.Орлая та ін. Під його керівництвом захищено низку докторських і кандидатських дисертацій. Із 1988 р. – член спецрад Ужгородського університету по захисту кандидатських і докторських дисертацій із всесвітньої історії та історії України. Упродовж двох термінів призначався членом експертної ради ВАК України.
Викладає історико-культурологічні спецкурси.
У 2001 р. закінчила Мукачівське педагогічне училище за спеціальністю «Початкове навчання» і здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, керівника дитячих художніх колективів. У 2004 р. закінчила юридичний факультет Ужгородського національного університету і отримала базову вищу освіту за напрямом «Соціологія» та здобула кваліфікацію бакалавра соціології. У 2005 р. закінчила юридичний факультет Ужгородського національного університету і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота» та здобула кваліфікацію спеціаліста соціальної роботи, практичного психолога. Керівник навчально-методичного відділу Закарпатської академії мистецтв з 2009 по 2020 рік. З 2020 року проректор з навчальної роботи Закарпатської академії мистецтв. Викладає курси та спецкурси: «Соціологія», «Правознавство», «Етика та естетика».
У 2000 р. закінчила Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю «Мистецтвознавство».
У 2007 р. закінчила магістратуру Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Культурологія»
Кандидат мистецтвознавства з 2017 року.
Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д 35.103.01 Львівської національної академії мистецтв (диплом ДК № 044279 від 11 жовтня 2017 року зі спеціальності «Образотворче мистецтво»).
Викладає курси та спецкурси: «Історія мистецтв за фахом», «Історія графіки»
Сфера наукових зацікавлень – живопис Закарпаття ХХ–ХХІ ст.
У 1997 р. закінчив історичний факультет Ужгородського державного університету.
2007 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Міські поселення Північно-Східної Угорщини ХІ-першої чверті ХVІ ст.». З листопада 2019 р. є докторантом ДВНЗ «УжНУ».
У 2001 році закінчила Мукачівське педагогічне училище,
у 2004 закінчила Прикарпатський у-т ім. В. Стефаника.
З 2017 р. – аспірант Мукачівського державного університету за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»
З вересня 2007 року працює в Закарпатському художньому інституті, а нині Закарпатській академії мистецтв.
Активну участь бере у проведенні семінарів з образотворчого мистецтва для викладачів шкіл мистецтв Закарпатської області: «Академічна підготовка з фахових дисциплін», «Роль мистецьких шкіл у популяризації традиційного для Закарпаття декоративно-прикладного мистецтва».
Сфера наукових зацікавлень – позашкільна художньо-мистецька освіта Закарпаття та естетичне виховання молоді.
викладає психологічні дисципліни в Закарпатській академії мистецтв, практичний психолог в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, консультант в методі Позитивної психотерапії, психолог в напрямках Гештальт та Дитячо-юнацької психотерапії, член Української спілки психотерапевтів
З 1988 по 1993 рік навчалася в Ужгородському державному університеті на факультеті романо-германської філології. З 1992 року працює в Коледжі мистецтв ім. А. Ерделі на посаді викладача загальноосвітніх дисциплін. З 2004 року – завідувач циклу загальноосвітніх дисциплін. З 2016 року – заступник директора з навчальної роботи Коледжу мистецтв ім. А.Ерделі ЗАМ. З 2017 року – директор Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі ЗАМ. Працювала перекладачем у благодійному фонді «Карітас». Співпрацює з Ротарі клубом Австрії (м. Штаєр), який у рамках проекту щорічно запрошує студентів на активний відпочинок з метою знайомства з культурою країни та набуття мовних навиків.
У 1996 р. закінчила романо-германський факультет Ужгородського
державного університету за спеціальністю «Англійська мова та
література».
Аспірант гуманітарного факультету кафедри методики викладання іноземних мов МДУ з 2017 року.
Викладає курс: «Іноземна (англійська) мова»,
«Іноземна (англійська) мова за професійним спрямуванням».
Сфера наукових зацікавлень – полікультурна компетентність.
адміністратор бази даних
У 2004 році закінчила Коледж мистецтв ім. А. Ерделі Закарпатського художнього інституту за спеціальністю «Дизайн», де здобула кваліфікацію «художник-дизайнер».
У 2009 році закінчила Закарпатський художній інститут за напрямом підготовки «Мистецтво» (спеціальність «Графічний дизайн»), де здобула кваліфікацію бакалавра дизайнера-графіка.
У 2011 році отримала повну вищу освіту у Закарпатському художньому інституті (ОР спеціаліст) за спеціальністю «Дизайн» (кваліфікація «дизайнер-графік»).
Викладає курси: «Поглиблена вузька спеціалізація» та «Профмайстерність».
Основні події 2020 року
ЗУСТРІЧ З ЛЮДМИЛОЮ КОРЖ-РАДЬКО У GNATYUK ART CENTER
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ
ВАСИЛЬ ЮЛІЙОВИЧ СКАКАНДІЙ: ПАМ’ЯТАЄМО І ЛЮБИМО…
25 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АДАЛЬБЕРТА ЕРДЕЛІ
ПРАВИЛА ГІГІЄНИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ. ІЛЮСТРАЦІЇ ЗАДОРОЖНЬОЇ ДАРИНИ
65 РОКІВ РЕКТОРУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ НЕБЕСНИКУ ІВАНУ ІВАНОВИЧУ
АКАДЕМІЧНИЙ РЕЙТИНГ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ: ЗАКАРПАТСЬКА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ – 142!
ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА ЗАКАРПАТСЬКОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ З ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ 2020
25-А МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕРДЕЛІВСЬКІ ЧИТАННЯ»
Основні події 2019 року
Фотозвіт Міжнародної науково-практичній конференції “Горянська ротонда: історія дослідження, проблеми збереження та консервації”
У Закарпатській академії мистецтв та Коледжі мистецтв ім. А.Ерделі ЗАМ відзначили 230 рокі від дня народження Михайла Лучкая