Міжнародна співпраця

Співпраця з закордонними навчальними закладами та закладами культури стала однією з найважливіших ділянок роботи ЗАМ. Для презентації наукових розробок та творчого потенціалу академії перед іноземними науковцями, діячами культури і мистецтв та з метою залучення науковців і художників до загальноєвропейських програм, зокрема, дослідження культури і мистецтва в контактних міжнаціональних зонах, укладено низку договорів з установами Угорщини, Польщі, Словаччини та Румунії. 

 

1. Румунія.  

Повітовий музей в м. Сату Маре: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів, наукових конференцій (Договір про співпрацю підписаний 29.11.2009 р., безстроковий).

2. Словаччина. 

Земплінсь-кий освітній центр в м. Міхаловце: Співпраця в галузі мистецтва, культури, організація виставок, пленерів, наукових конференцій (Договір про співпрацю підписаний 21.05.2009 р., безстроковий)

Об’єднання народного мистецтва в м. Гуменному: Співпраця у виставковій, навчальній, практичній діяльності, рекламі (Договір про співпрацю підписаний 18.08.2010 р.Безстроковий).

Галерея «ҐАЛАНТ» в Собранцях: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів, наукових конференцій (Договір про співпрацю підписаний 21.06.2009 р., безстроковий)

Мистецька школа в м. Свидник та м. Пряшів:Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів (Договір про співпрацю підписаний 19.01.2014 р., безстроковий).

Пряшівський університет,кафедра мистецького виховання: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів (Договір підписний 15.12.2015 р. терміном на 5 років).

3.Угорщина.

Фонд Гортобадського пленеру: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів (Договір про співпрацю підписаний 08.05.2009 р.)

Державний художній університет в Будапешті: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів (Договір про співпрацю підписаний 28.01.2014 р. терміном на 5 років, продовжується)

4. Польща.

Договір про співпрацю Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів, практики, стажування (Підписаний 15.05.2018 р. терміном на 5 років).

5. Румунія.

Договір про співпрацю з повітовим музеєм у місті Сату Маре: Співпраця в галузі мистецтва і культури, організація виставок, пленерів, практики  (Підписаний  18.08.2016 р., безстроковий).

 

Договір про співпрацю в галузі мистецтва і культури з Спеціалізованою школою мистецтв ім. Коша Кароя (Угорщина)

Договір про співпрацю Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові

Договір про співпрацю в галузі культури з Земплінським освітнім центром в Міхаловцях (Словаччина)

Договір про співпрацю в галузі культури з Повітовим музеєм в м. Сату Маре (Румунія)

Договір про співпрацю з Галереєю ANNOGALERI (Словаччина)

Договір про співпрацю з Обєднаною школою (Свидник, Словаччина)

Договір про співпрацю та партнерство між Середньою художньою школою (Прешов)