Закарпатська академія мистецтв - офіційний сайт » ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З'ЇЗД ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРЖАВНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З'ЇЗД ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРЖАВНОЇ ФОРМИ ВЛАСНОСТІ

Автор: admin від 15-09-2016, 12:39
 (голосів: 1)

   З метою дообрання двох членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 9 вересня 2016 року у приміщенні Київського національного торговельно-економічного університету відбувся ІІ Всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності. На з’їзді були присутні 391 делегат із 232 ВНЗ України державної форми власності. 

   Засідання Другого Всеукраїнського з’їзду вищих навчальних закладів державної форми власності відкрив Голова Оргкомітету Мазаракі Анатолій Антонович.

   На початку засідання Віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань В'ячеслав Анатолійович Кириленко привітав учасників та наголосив: «Питання освіти для Уряду сьогодні є першочерговим. На шляху до євроінтеграції ми маємо говорити про свої здобутки та пам’ятати, що Україні є чим пишатися у сфері освіти».

   Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр ВолодимировичСпіваковський підкреслив: «На сьогоднішній день головне завдання, яке стоїть перед членами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – повернути довіру суспільства до вищої освіти».

   Володимир Віталійович Ковтунець, перший заступник Міністра освіти і науки України, вітаючи учасників з’їзду, сказав: «Маємо надію, що сьогоднішні вибори дозволять обрати саме таких фахівців, що стануть лідерами в процесі впровадження сучасних методик в українській системі освіти».

   В роботі форуму в якості делегатів прийняли участь ректор Закарпатської академії мистецтв (ЗАМ) професор Іван Небесник та декан факультету дизайну і декоративно-прикладного мистецтва зазначеної академії доцент Віктор Бунда.

   За результатами таємного голосування членами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обрано Руслана Гурака – голову Державної інспекції навчальних закладів України, та Сергія Бондарчука – працівника Апарату Верховної Ради України.